Pokud jste o projektu Skywind ještě neslyšeli, jde o neoficiální předělávku třetího dílu série The Elder Scrolls. Malý tým moderů se slušně rozrostl, čímž zprvu skromný projekt nabral na svém významu. A jak se nadšencům daří?

Svět Morrowindu je velmi osobitý. Mnoho hráčů s láskou vzpomíná na dobrodružství  v zemi temných elfů, kolonizované císařským Impériem. Co si prožít celý příběh ještě jednou v grafice Skyrimu? Nový grafický kabátek přitom není to jediné, co moderská komunita mění. Ze Skyrimu implementovali také soubojový systém, systém levlování postavy a další prvky z posledního dílu. Modifikována bude i původní hudba. Také se těšíte?

120150112090609

Přestože vývoj už nějakou dobu pokračuje, hra se stále nachází v alfa verzi. Transformace je poměrně náročná. Ani početná armáda grafiků a skripterů nestačí na rozlehlý svět. Pokud máte nějaké zkušenosti se skriptováním či grafikou, můžete se zapojit jako dobrovolník a urychlit tak celý proces. V bětě pak autoři počítají s účastí veřejnosti na testování. Na youtubovém kanálu si můžete prohlédnout záběry ze hry, pokles čelisti zaručen!

original

Datum vydání bohužel ještě nebylo stanoveno, autoři jsou v tomto velmi opatrní. Snad si pospíší. Rád bych co nejdříve navštívil Balmoru. Čekají na mě v Hostinci U osmi talířů!
Zdroje: tesrenewal.com, youtube.com/user/TESRSkywindOfficial

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno