Vzhledem k tomu, že nám příští týden vychází očekávaná PC verze hry GTA V, nemůže být postavou měsíce dubna nikdo jiný, než jeden z gangsterů z Los Santos. Každý ze slavné trojky asociálů by si toto čestné místo bez pochyby zasloužil. Kluci z Rockstaru si s každou postavou dali hodně práce, osobnosti jsou výborně propracované. Co víc, spolu tvoří nezapomenutelné trio podfukářů. Místo je však jen pro jednoho z nich. Není třeba dlouho přemýšlet, Micheala a Franklina ve své šílenosti o pár desítek metrů předbíhá Trevor.Co je na Trevorovi výjimečného? Úplně všechno. Nemá žádné zábrany. Když se mu někdo nezdá, nejdřív mu vyrazí zuby. Teprve potom se možná zeptá, jestli s ním má nějaký problém. Možná. Je labilní. Stačí mu málo a sere atomové hřiby. Miluje zbraně. Bohužel se neobtěžuje docházet kamsi na střelnici, jako terč mu poslouží vše, co se pohybuje v dostřelu. Má sklony k terorismu. Párkrát za den je třeba vyhodit něco (někoho) do povětří, aby si pustil do krve trochu adrenalinu a zabil nudu.

Tenhle chlap zkrátka žije na hraně. Takový ten typ člověka, který z vysoka kašle na to co bude zítra. Složenky používá místo toaletního papíru a s věřiteli komunikuje prostřednictvím palných zbraní. Co chce, to si zkrátka vezme. Miluje drogy a chlast, zpříjemňují mu mizerný život. A že se na něj lidé dívají přes prsty? Prosím vás, proč by si dělal hlavu s tím, co si o něm kdo myslí. Vždyť ani on sám o sobě nemá valné mínění. Moc dobře ví, že může každou chvíli zemřít, proto nosí v kapse smradlavých kalhot parte. Co na něm stojí? GO FUCK YOURSELF!!!

Asociál? Kdepak. Trevora je nutno zařadit do kategorie antisociál. Aktivně bojuje proti všeobecně uznávaným hodnotám. Společnost je nepřítelem a on udělá vše pro to, aby jí zničil.  Tenhle milovník sociálně patologických jevů je prostě prvotřídní badass!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno