Třetího dubna vyšel nový datadisk pro oblíbenou karetní hru Hearthstone. V pořadí již třetí rozšíření nese název Blackrock Mountain. Sběratelé virtuálních karet se mohou těšit na nové zajímavé přírůstky. Tentokrát se čela hráčů malinko orosí, v Blackrock Mountain se to hemží draky.
Zatímco goblini a gnómové přinesli do hry pouze karty, resp. celé balíčky karet, Blackrock Mountain funguje na principu prvního rozšíření Curse of Naxxramas. Na hráče čeká celkem pět úrovní. Každá z nich se zpřístupní po dokončení úrovně předchozí, přičemž je samozřejmě nutno zaplatit jistý finanční obnos. Pokud se vám nechce vysolit 7 doláčů za každou úroveň (případně 25 za komplet), můžete platit herními zlaťáky.

Možnost zpřístupnit si obsah za herní měnu skvěle funguje jako motivační faktor. Za dokončení každého křídla dostanete speciální karty, které se mohou hodit ke zpestření vašich balíčků. Z prvního rozšíření bylo možno získat např. karty Feugen (4/7) a Stalagg (7/4). Pokud oba dva na stole zařvali, objevil se mocný Thaddius (11/11). I v případech, kdy se z nějakého nešťastného důvodu nepovedlo Thaddiuse vyvolat, obě karty výborně posloužily. Já osobně jsem modré potvory zakomponoval do většiny mých balíčků, čímž se jejich síla výrazně zvýšila.

Právě motivace k hraní po čase opadá. Goblinům a gnómům se moc nedařilo donutit mě sednout si ke hře, ba právě naopak. Náhodnost, kterou karty vnesly do hry mě tak rozčilovala, že jsem po dvou zápasech znechuceně praštil do kláves ALT a F4. Nový přídavek se však vrací ke kořenům. Karty vypadají poměrně stabilně, což by mohlo do hry vrátit ztracenou vyváženost.
Pojďme si konečně prohlédnout ty draky:
 
 
Od malého vajíčka až po hrůzu nahánějící hovada, která k snídani polykají alespoň čtyři celé krávy. A vítěz? Chromaggus!
 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno