V minulém článku jsem naznačil, že bych byl rád, kdyby na ostrov zavítali noví trosečníci a přidali ruku k dílu. Možná je mezi vámi vášnivý hráč, který už nějakou dobu přemýšlí, jaké to asi je být redaktorem. Nyní je ta správná chvíle, aby sis odpověděl na svou otázku. Psaní článků je velmi zajímavá a naplňující činnost, ne však pro každého. Jedna věc je hry hrát, druhá věc je o nich psát. Vášeň pro hraní nutně nemusí znamenat, že bude člověka uspokojovat např. psaní recenzí.

Co by měli uchazeči splňovat? Především zapálení pro hry a videoherní průmysl a dobrý písemný projev. Novým obsahem na webu jsou krátké komiksové vtipy. I v této oblasti je možné přiložit ruku k dílu, takže pokud by někoho bavilo tvořit podobné obrázky a umí trochu s Photoshopem (nebo jiným grafickým programem), dveře jsou mu otevřené. Pomalu začínáme tvořit také videoobsah – v této oblasti by se nám hodil člověk se zkušenostmi se stříhem, editací videa, audia (Adobe After Effects, Premier apod.).

Na věku a na místě bydliště zase tolik nezáleží. V první řadě hledáme podobné blázny do videoher, jako jsme my. Parťáky, s nimiž budeme moct tuhle závislost sdílet.

Pokud i po přečtení předchozích řádků toužíš po redaktorském křesle, neváhej a ozvi se na redakční email redakce@gameisland.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno