Určitě každý z vás si položil otázku, co si vlastně v létě zahraju? Novinky nevychází, dobrých her je pomálu, takže čím ukojím svoje herní choutky? Rozhodování se vám v následujících dnech bude snažit ulehčit naše redakce.

The-Witcher-3-screens-06

Horké letní počasí doslova vybízí k tomu, abychom netrávili čas ve svých herních doupatech. K tomu se váže i mé první doporučení, i když o hře asi každý slyšel. Momentálně mě dohnala mánie kolem hry Pokémon Go! Nejde o to, že když jí hraje každý, tak jí musíte hrát taky. Pokémoni jsou totiž opravdu zábavní a ideálně se hodí na horké letní dny, kdy vás alespoň donutí jít ven, když vás netáhne krásné počasí. Pokud vás lovení pokémonů nezajímá, tak musím doporučit stále aktuálního Zaklínače 3. Vím, že spousty z vás už mají dohráno, ale pokud jste tak ještě neučinili, ihned běžte do obchodu a toto skvostné RPG s bělovlasým Geraltem si pořiďte. Nyní je navíc předmětem spousty slevových akcí, stačí trochu hledat. Odměnou vám budou hodiny a hodiny zábavy! A kdo se ani v těchto dvou mých tipech nenašel a hledá něco hlubšího a emotivnějšího, může zapnout Inside. Zamkněte se a nevylézejte, dokud hru nedohrajete!

Jestli vás moje doporučení neokouzlilo, tak nevadí. Určitě se něco najde. Zkuste třeba prášit starší kousek z vaší knihovničky a zavzpomínejte na staré časy. Nebo to hraní nelámejte přes koleno a jděte prostě ven a užívejte si léto. Aspoň si počítač trochu vydechne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno