Přidám se ke svým redakčním kolegům s trochou do mlýna. Léto je specifické období hráče, které většinou skýtá hry dlouhodobě rozehrané v kombinaci s těmi čerstvě vydanými, tříáčkovými, kterých je jako šafránu. Horké dny, jež nelze zaboha vyvětrat z vašich herních koutků, pak trávíte nad hrstkou titulů, čekajíc na všechny ty pecky podzimu.

První kousek bych rád doporučil všem majitelům Star Wars Battlefront. Nový mód Skirmish nabízí lehkou útěchu těm, kterým chyběl single player. Tento volně stahovatelný obsah zajistí, že si zahrajete offline Walker Assault a Fighter Squadron. Pokud se vaše životnost na bitevním poli rovnala jepičímu životu, věřte, že proti botům budete s elegancí Hana Sola předvádět ladnou zabijáckou jízdu. Star Wars Battlefront není v rámci klasické online hry příliš těžkým zážitkem, nicméně záleží na jaké protivníky narazíte a často může pocit radosti nahradit čistá frustrace. Pro všechny takové pacienty ordinuje EA nový herní mód, který bohužel nenahrazuje absenci kampaně, ale může zlehounka zlepšit náladu letního hraní.

star-wars-battlefront-deathstar-dlc-skirmish-mode

S druhým tipem zabrousíme a to doslova, do vod rybářských. Ne náhodou jsem začal uvažovat o psaní mých herních zážitků právě ve chvíli, kdy můj nahozený prut očekával úlovek. Nedávno jsem opět zkoumal, jak si na tom stojí rybářské hry. Pod ruku se mi dostal zajímavý titul s názvem Fishing Planet. Jedná se o free to play online simulátor volně ke stažení ve službě Steam. Primárním předpokladem pro motivaci k hraní této specifické záležitosti je, že holdujete tomuto koníčku. V ostatních případech bude nadšení klesat, nicméně nemusí to být pravidlem. Dobré rybářské simulátory spočtete na prstech jedné ruky (Rapala Fishing, Euro Fishing) a tak potěší každé rozšíření portfolia. Smyslem hry je rybolov za účelem levelování postavy s následným postupem. Kupujete vybavení, rybářské lístky a máte možnost navštívit nové lokace, ke kterým se vážou další úlovky. Titul působí velmi komplexně, graficky atraktivně a nadšence Petrova zdaru minimálně potěší, když je vodní tok v nedohlednu. Ve svém žánru pravděpodobně lepší kus nenajdete.

fishingplanet6

Závěrem se stočím k doporučením mých kolegů a přidám ovace k poslednímu rozšíření Zaklínače 3. O víně a krvi je slunečné potěšení všech milovníků Divokého honu. Radost s plnění questů zůstala neposkvrněna a fanouškům tak CD Projekt RED naservíroval příjemnou lahůdku pro prázdninové pařby. Zcela nová pohádkově svěží lokace lahodí vašemu oku, zatímco pod taktovkou dobře rozehraného příběhu, který je v sérii Zaklínače standardem, užíváte čerstvý vzduch oblasti Toussaint. K novinkám patří úprava inventáře, mutací a např. možnost renovace sídla, které je vaším domovem. Jestli se takto máme loučit s Geraltem, tak odchází v plné síle. A tak to má být!

Druhý poločas prázdnin se rozjel a zanedlouho budeme vyhlížet další hity. Menu letošní herní tabule je více než lákavé, tak se pojďme těšit, co nás čeká!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno