Všichni majitelé aktuálních (i starších) konzol SONY si musejí mnout ruce. Zářijová nabídka totiž konečně stojí za řeč a po uplynulých slabých měsících se konečně začíná blýskat na lepší časy. Hlavně díky tomu, že Microsoftí konkurence rozhodně nespí. Pro předplatitele si totiž SONY přichystala několik výborných her, které jsou sice staršího data, ovšem pro ty, kteří je ještě nemají ve svých sbírkách, skyýtají mnoho možností, jak zažít další skvělá dobrodružství.

NABÍDKA PS PLUS PRO PLAYSTATION 4

Pro majitele PS4 jsou nachystány hned 3 hry, které stojí minimálně za povšimnutí. Prim hraje akční RPG LORDS OF THE FALLEN od polského studia Deck 13 z produkce CI Interactive. Hra je velmi inspirována ságou Dark Souls a rozhodně se jí to daří. Pokud tedy chcete oprášit své akčně-taktické dovednosti, je tato hra přesně pro vás. Druhou v pořadí je JOURNEY. Hra, která vyšla původně pro PS3 a poté byla znovu vydána i pro PS4. Nyní je v programu PS Plus zdarma.  U Journey jde o nádherně audiovizuálně zpracovanou adventuru, kde putujete se svým hrdinou krásnými scenériemi. Rozhodně se vylatí. Třetí hrou je plošinovka BADLAND, která vychází v rámci PS Plus i na zbylá zařízení, tedy PS3 i PS Vita.

psplus2

NABÍDKA PS PLUS PRO PLAYSTATION 3 a PS VITA

Pro staršího brášku v žáří vychází také velmi dobré hry. V prvé řadě jde o poslední díl legendárního Prince z Persie. Ten nese název PRINCE OF PERSIA: THE FORGOTTEN SANDS a dočkáte se opět klasické hratelnosti, na jakou jsme byli zvyklí v celé sáze o Píscích času. Parádní volba pro podzimní večery u televize. Druhou hrou pro PS3 je DATURA. Zde jde opět spíše o audiovizuální zážitek, než o plnohodnotnou hru. Ovládá se i pomocí PS Move a jde o hru, za níž stojí polské studio Plastic Studios, které si můžete pamatovat, coby tvůrce Linger in Shadows. Majitelé PS VITA také nepříjdou zkrátka, jelikož pro ně vyjde japonská šílenost AMNESIA: MEMORIES.

Jak se vám líbí zářijová nabídka programu PS Plus ? Nebo jste spíše vlastníky od konkurence ? Těšíme se na vaše reakce a komentáře.

2 KOMENTÁŘE

  1. Tak nabídka tohoto měsíce pecka! Lords Of The Fallen jsem několikrát málem koupil někde po akcích 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno