Všechny majitele mašinek od Microsoftu jistě zajímá, co se pro ně v rámci předplatného Games with Gold chystá. V říjnu budou zřejmě všichni opět spokojeni, jelikož pro Xone a X360 přicházejí čtyři hry, které stojí – minimálně – za pozornost. Níže se spolu se mnou můžete podívat, copak nás vlastně čeká.

Nextgen neurazí !

Pro XONE jsou v říjnové nabídce dvě hry. První z nich je Super Mega Baseball: Extra Innings, což je docela povedená sportovní taškařice, která se orientuje – samozřejmě na baseball. V multiplayeru jde pak o ideální obývákovou zábavu. Hru si můžete stáhnout od 1. – 31. října 2016. Druhou hrou v pořadí je The Escapist, která světlo světa spatřila v roce 2014. Mají ji na svědomí borci z Team17, kteří stojí i za Worms. Nedávno do něj vyšel super přídavek The Walking Dead. Stahovat můžete od 16. října do 15. listopadu 2016.

smb1

Stará generace vládne !

X360 dostává docela jiný nášup. První hrou pro starou generaci Xboxu je MX vs. ATV: Reflex, což je adrenalinová závodní hra, kde hrají prim docela jiné stroje, než zrovna auta. Stahovat můžete od 1. – 15. října 2016. Další hrou bude adrenalinová záležitost I Am Alive, která nás vhodí do postapokaliptického světa, kde musíme přežít v nehostinných podmínkách. Stahovat ji budete moci od 16. – 31. října 2016. Pro majitele XONE jde o dvojnásobnou výhru, jelikož režim zpětné kompatibility jim samozřejmě zpřístupní i hry pro X360.

smb2

Takže v říjnu opět hurá ke strojům, bude se pařit !! Jak se vám líbí skladba her zdarma v rámci Games With Gold ? Napište nám do komentářů.

Trailer:

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=tthLrm_0NO0&width=800&height=435[/embedyt]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno