Blíží se ta nejlepší doba pro vydavatele počítačových her. Podzim je tady a my pomalu začínáme vyhlížet jména velkých značek, které nás skoro každoročně zásobují tím, co máme nejradši. Dnes si posvítíme na FPS, které si budeme moci do konce roku zahrát. A že to budou opravdu velká jména, na to můžete vzít jed.

Minulost versus budoucnost

V prvé řadě bychom se měli podívat na zoubek tomu nejpropíranějšímu tématu, které proti sobě staví značky Call of Duty a Battlefield. Prvně jmenovaná nás opět zavede do daleké budoucnost a ponese podtitul Infinite Warfare. S druhou jmenovanou se zase podíváme na bojiště první světové války, která ponese název velmi jednoduchý, totiž Battlefield 1.

Obě značky mají obrovskou základnu fanoušku a bude zajímavé sledovat, která z nich si povede lépe. I přesto, že lepší výchozí pozici má letos Battlefield, není radno CoD podceňovat. Oblíbené CoDko má totiž v rukávu jedno eso, a to zrovna trumfové. Pokud si totiž objednáte některou z prémiových edic hry, dostanete jako přídavek remasterovanou verzi Call of Duty: Modern Warfare, což je pro fanoušky údajně nejlepší díl CoDka.

gis2

Roboti versus …roboti ?

I zde se očekává zajímavý souboj, ovšem ne tak vyhrocený, jako v případě předešlých dvou značek. Řeč je zde o hrách Dishonored 2 a Titanfall 2, kterého se vůbec poprvé dočkají i hráči na Playstation 4. O Dishonored 2 sice nelze hovořit jako o klasické FPS, jak je známe, ale jde o pokračování velmi atmosférické akce, ne nepodobné Bioshocku nebo Thiefovi. Dishonored se odehrává ve smyšleném městě Karnaca a půjde zde hrát za dvě postavy. Vše bude podřízeno příběhu a důraz bude kladen především na stealthový způsob hraní.

Titanfall 2 bude především multiplayerovou zábavou, která proti sobě postaví dva tábory pilotů se špičkovými dovednostmi, kteří si budou moci povolat na pomoc titány v podobě obřích robotů. První díl se objevil pouze na mašinkách od Microsoftu, ovšem druhý díl se již podívá i na konkurenční Playstationy. Titanfall 2 bude mít i singleplayerový příběhový mód, na který se osobně hodně těším. Každopádně to bude futuristická řežba se vším všudy.

gis3

Na vás fanoušky míří i poslední otázka. Plánujete nákup některé z výše uvedených her? Která to bude? Napište nám do komentářů a podělte se s námi o to, které ze značek fandíte. Budeme se těšit na vaše reakce.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno