Life is Feudal: Your Own by se dal označit jako hardcore sandbox akce ze středověku. Pro mnoho hráčů těžko přístupná hra, pro jiné vysněný svět, který věrně simuluje středověký život. Možností nabízí nespočet – od kácení stromů, výroby nástrojů a zbraní, až po stavbu budov a oblíbené šarvátky mezi hráči.

Nyní je hra přístupná v předběžném přístupu v režimu pro 64 hráčů. Autoři však pracují na MMO verzi. Ta by měla nabídnou jeden velký server, svět, který se rozšiřuje podle počtu hráčů, propracovaný guildovní systém nebo možnost ovlivňovat dění ve světě prostřednictvím ekonomických/politických rozhodnutí. Lákavá představa, realizace však trochu vázne. Vývoj hry započal už v roce 2010. Rok poté získali vývojáři investora a vzniklo tak nezávislé indie studio Bitbox. Nyní se radují velké pozornosti ze strany hráčů, kterých je kolem 300 000.

Ruské studio v tomto roce vydalo další hru s názvem Forest Village, což je v podstatě simulace středověkého města, velmi podobná hře Banished. Zdá se tedy, že si studio snaží koupit nějaký čas navíc. Získat další finanční prostředky, uspokojit investora.

Betatest MMO verze hry je plánovaný na druhou polovinu tohoto roku. Jsme velmi zvědaví, jak bude hra vypadat.

 

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno