Pokud jste jako malí milovali otevírání okének v adventním kalendáři, bude se vám dárek od Ubisoftu líbit. Ten totiž všem fanouškům nabízí možnost vyzobat si odměny jejich vlastního kalendáře. Nemusíte ani nikam chodit, protože se celá tahle sranda odehrává online.

Místo malých čokoládiček, které jste určitě měli sežrané už týden před Vánocemi, jsou pro hráče přichystány dárky s tématikou her od Ubisoftu. Na internetu se objevil seznam přichystaných dárků – pokud si nechcete zkazit překvapení, doporučujeme seznam nehledat. Upozorníme pouze na dva klíčové dny, které není radno propást.

První důležitý den je 7. prosince, kdy si všichni budou moci stáhnout třetí díl série Assassins Creed. O vánočních svátcích se tak budete moci proběhnout v kůži indiánského zabijáka v americké divočině. O dva dny později pak máte možnost získat jednu z posledních her od Ubisoftu. Musíte však mít trochu štěstí a přijít včas – rozdává se pouze 300 kopií a jede se podle zlatého pravidla: kdo dřív přijde, ten dřív bere.

Od Ubisoftu jde rozhodně o sympatický způsob jak oslavit Vánoce a završit tak narozeninové šílenství. Přidat se můžete i vy.

https://30days.ubi.com/Promotion/Calendar

ubi-30-days-of-giveaways-numbers

2 KOMENTÁŘE

  1. Tak to budu muset sledovat, tento typ akcí mám rád, pro zákazníky je milý krok!

  2. Souhlasím. Je to docela fajn připomenout si ten pocit, jaký jsem měl jako prcek, když jsem otevíral okénka v papírovém kalendáři. Jako všechno v dnešním světě se i tohle přesunulo do virtuálního prostředí 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno