Deset měsíců čekání na nové velké obsahové DLC je pomalu u konce. Pouze hodiny zbývají do uvolnění rozšíření “Natural Disasters.”

Jak název napovídá, do hry přibudou přírodní katastrofy, které jsou hlavním lákadlem. Pro úspěšné přežití bouří, tsunami, meteoritů, zemětřesní nebo sopečné erupce bude potřeba samozřejmě i dostatečně vybavit město. Vybudovat bezpečnostní kryty, systém včasného varování a také naplánovat bezpečnostní únikové trasy.

Jako každé větší DLC pro Cities: Skylines se obsah rozděluje na placený a neplacený obsah. V tomto případě si budeme muset zaplatit za již zmiňované katastrofy. Zdarma dostaneme možnost vytvářet v rámci měst vlastní scénáře s konkrétními úkoly, stejně tak si půjde stahovat cizí výzvy z workshopu. Nové čapky pro otravu Chirpera už nás pravděpodobně ze židle nezvednou. Jestliže vás ničení vlastního města neláká, možná se vyplatí počkat minimálně na slevičku. Před samotným uvolněním na trh je ale nemožné vyřknout přímý verdikt.

Dalším obsahem zdarma jsou nová rádia do hry! Tři rozdílná rádia budou obsahovat vlastní reklamní spoty, zprávy a hudební styly. Z rádií Gold, Classic a Cities Radio by si měl každý vybrat svého favorita.

U každého DLC pro Skylines je také potřeba se kouknout hlouběji na obsah, který od studia Colossal Order nedostává tolik prostoru v prezentacích, ale otevírá nové možnosti ve hře. V trailerech se objevují helikoptéry, které prozatím v Cities chyběly. Dočkáme se živějšího provozu v oblacích nad městem? Bude ale všechen tento obsah stačit, aby si update ospravedlnil cenovku patnácti euro?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno