Začátkem března nám v případě, že nedojde k odložení data vydání, na počítače a konzole přistane nejnovější díl ze série Ghost Recon s podtitulem Wildlands. Pojďme si v rychlosti shrnout, co všechno již s jistotou o chystané novince víme.

Nejčerstvější novinkou je odhalení kompletní herní mapy. Produkce a megalomanství studia Ubisoftu se nezapře a rozloha světa, ve kterém budeme plnit jednotlivé mise při lovu na zloduchy z kartelu Santa Blanca, je opravdu ohromují. Dle vlastních slov je prostředí Bolívie, kde se hra odehrává, zatím to nejkrásnější a nejlepší co zatím pařížská odnož studia vytvořila. Na rozlehlé mapě se budou nacházet džungle, vyprahlé pustiny, zasněžené hory i města. V těchto prostředích budeme plnit zakázky při lovu na celkem šestadvacet bosů, kteří by měli žít svým vlastním životem. Tedy až do jejich velkolepé smrti.

Že v Ubisoftu kooperativní hry umí, předvedli již s The Division. Ve více hráčích nabízela dost zábavy na dlouhé večery a v podobném trendu by měly pokračovat i Wildlands. Vzhledem k obří rozloze nebudou chybět ani dopravní prostředky. K dispozici bude okolo šedesáti dopravních prostředků pro přesun na souši, po vodě i ve vzduchu. Jestli se něco akci v ulicích New Yorku vyčítalo, tak ne příliš povedená kustomizace zbraní a zejména i vlastní postavy. Většina hráčů vypadala dost podobně a i se zbraněmi nešlo o kdovíjaký zázrak. V Bolívii by jsme se ale tímto směrem měli vyřádit mnohem víc. Také tomu nahrává fakt, že samotná koncept vychází z taktické série Ghost Recon. Samozřejmostí bude podstatně větší upravování zbraní k vlastním potřebám a představám. Na míru šitá sniperka, nebo těžký kulomet nebude problém. Stejně tak půjde upravovat oblečení. Půjdete s partou na misi jako ukázkově ustrojení SAS, nebo spíše jako dětský gang z předměstí?

Vývojáři plánují closed betu, do které jsou aktuálně spuštěné přihlášky.  S trochou štěstí se tak můžete do rozlehlých džunglí vod a kopců Bolívie podívat předem. Jestli se vám nepoštěstí a přístup nedostanete, nemusíte být smutní. Třeba se usměje štěstí alespoň na někoho z redakce a jistě se s vámi rádi podělíme o zážitky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno