Dnes vychází první větší update pro poslední Battlefield z dílny studia Dice.

Nejvíce očekávanou novinkou je pravděpodobně nová mapa s názvem Giant’s Shadow. Proč zrovna tento název? Mapa byla inspirována bitvou na řece Selle, která se odehrála roku 1918. Mapě dominuje zřícená vzducholoď a právě v jejím stínu se budou odehrávat veškeré souboje. Majitelé Premium passu a hráči, kteří si hru předobjednali si zahrají na nové mapě již dnes. Zbytek smrtelníků si bude muset týden počkat.

Další novinkou je kuše. Ne, nespletl jsem se. Opravdu se ve hře objeví tato tichá a smrtíci zbraň. Ve výsledku ale natropí víc hluku a paseky, než by si leckdo představoval. Místo smrtících šipek bude vystřelovat rovnou granáty. Nejde o žádný výmysl vývojářů. Zbraň opravdu existovala a dočkala se i nasazení v samotném boji.

Krom dalších úprav zbraní, které se dotkly především brokovnic, jsme se dočkali i takzvaného spectator režimu na online serverech. Nyní bude o to snadnější pořizovat záběry ze hry. k dispozici bude volná kamera, pohled ze třetí osoby a další vychytávky. Vítanou možností bude i rozšířeného nastavení pro servery. Pod heslem Standart Issue Rifles se skrývá nastavení, kterým upravíte, že budou dostupné pouze standardní zbraně pro danou frakci. hra tak bude mít mnohem blíže ke skutečnému rozložení zbraní na bojišti. Jistě vítaná možnost pro nejeden hardcore server a větší příklon k celkové realističnosti. Nastavit půjde ale i různá vlastní omezení, takže bude na adminovi serveru, s čím bude jaká strana hrát.

Další updaty jsou v plánu po vánocích, kdy by měly přijít i první velká DLC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno