Porsche se objevuje i mimo hry EA, s Formulí É si zajezdíte i na mobilu a za čtyři mega si v GTA Online koupíte legendární seriálovou star!

Porsche

Konec jedné dlouhotrvající éry. Electronic Arts držely výadní práva na zančku Porsche pěknou dobu a značku propůjčovala pouze svým studiím. Samotné Porsche již nemělo zájem podepisovat novou exkluzivní smlouvu a tak se vozy ze Stuttgartu začínají objevovat ve vícero hrách. Do simulátoru Assetto Corsa míří již třetí balíček se slavnými vozy, najdeme zde různé specifikace nejslavnějšího modelu 911, ale i historické sportovní speciály jako 908 a nebo 917. Posledně zmíněný model se objeví ve hře poprvé od legendárního NFS: Porsche Unleashed z roku 2000.

Německé sportovní vozy se objeví v Forza Motosport 6, a dá se očekávat, že otevřenější licenční podmínky využije i studio Polyphony Digital se svým GT Sport.

Formula E

Hrajete rádi auta na mobilu? To jste jistě minimálně zavadili o jeden z nejúspěšnějších závodních titulů pro tablety a telefony Real Racing 3. Do hry pravidelně přibývají nové stroje a naní se můžete svést i v elektricky poháněných monopostech. Krom tří licencovaných týmů z loňské sezony přibyla i městská trať Hong Kong, která přesně odpovídá závodnímu okruhu, na kterém se již letos jeden závod odkroužil. Jestliže vám hraní závodu na mobilu nevoní, ale rádi by jste se svezli ve Formuli E, musíte sáhnout po Forza Motorsport 5.

 

Knight Industries Two Thousand

Pro nás, odkojené na televezním seriálu Knight Rider, je naprostou podmínkou vydělat vy GTA Online potřebný ‘cash’ na tento legendární vůz, který neřídil nikdo menší, než sám slovutný David Hasselhoff! Auto umí všechny triky, které známe ze seriálu. Wishlist updated!

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=fDZFPpVhn2Y&width=800&height=435[/embedyt]

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno