Všichni známe Trevora Philipse – agresivní sprosťák z pátého dílu GTA utkvěl v paměti každého, kdo hru hrál. Kontroverzní postava byla skvěle zahrána i nadabována a za to může jediný člověk. Je jím Steven Ogg. Sympatický chlapík a skvělý herec. Jeho herecká kariéra se pomalu rozjíždí, začíná se totiž objevovat v nových populárních seriálech. Věděli jste, že hraje např. v oblíbeném The Walking Dead?

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=tdhJ37Np5hQ&width=800&height=435[/embedyt]

Jak je vidět, Steven má na postavy záporáků talent. Vědí to i lidé z filmové branže, kteří ho nechávají v těchto rolích pěkně vyřádit. Namátkově můžu zmínit spin-off seriálu Breaking Bad – Better Call Saul. Krom seriálů však působil také v několika filmech nebo třeba v reklamách. Např. v reklamě na Old Spice.

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=K4KS2c6QFXQ&width=800&height=435[/embedyt]

Nejnovější seriál, v němž se Steven objevil, je novinka od HBO – Westworld. Tuto sérii musíme doporučit, především pro jeho originální námět. Pokud se zajímáte o umělou inteligenci, robotiku a zábavní parky, rozhodně se nebudete nudit, víc prozrazovat nebudu. Steven zde ztvárnil jednu z vedlejších postav. Tentokrát se vžil do kůže kovboje s hodně špatnou karmou. Každopádně se dozvíte, jak by to asi vypadalo, kdyby Steven figuroval v očekávaném Red Dead Redemption 2.

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=Fw8OXYHfA0M&width=800&height=435[/embedyt]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno