Pamětníci si jistě vybavují jeden z prvních dílů série The Elder Scrolls. Morrowind nabídl skvělý výlet do světa houbovitých lesů a močálů, na který jistě všichni dobrodruzi stále vzpomínají. Že šlo o skvělou hru potvrzuje i snaha party nadšenců předělat hru do enginu posledního Skyrimu. Čekání na Skywind se pravděpodobně ještě protáhne, autoři předělávky sami ještě nestanovili datum vydání. Není však třeba věšet hlavu. Do Morrowindu se podíváme v The Elder Scrolls: Online.

Sbírat houby můžete vyrazit hned zkraje června letošního roku. Příběh bude zasazen 700 let před události, jichž jsme byli svědky v původní hře. Navštívit můžete např. slavné Vivec City, které však bude teprve ve výstavbě. Bude velmi zajímavé prohlédnout si houbovitou džungli v době, kdy začínala ustupovat nově se rodícím městům.

K dispozici bude také nový PVP mód, v němž své síly změříte hezky 4 na 4. Do hry by tento mód mohl přinést svěží vítr a trochu jí oživit. Poslední update, tzv. One Tamriel, umožňuje hráčům zcela volný pohyb po světě. Do Morrowindu se tak můžete vydat hned po vytvoření nové postavy. Tím se dostáváme k další novince, kterou je nový charakter. Warden je podstatou bojový kouzelník využívající především přírodní síly. The Elder Scrolls: Online se však stále chlubí tím, že své hráče nijak neomezuje. Z Wardena si tak můžete zaměřit podle své libosti a udělat z něj třeba lukostřelce. Záda vám bude hlídat krvelačný medvěd, tak proč ne. Tak co, těšíte se do Morrowindu?

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=s5xst39v8wE&width=800&height=435[/embedyt]

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno