Stories Untold je  velice zajímavý projekt. Jedná se o horor, to by ještě nebylo nic zajímavého, protože  v dnešní době vzniká spousta herních hororů, ale tento se velmi liší. Je to totiž textový horor. Ano, čtete správně, textová variace her, která už skoro vymřela, ale právě toto tvrzení se nám snaží vývojáři, kteří si říkají No Code, vyvrátit.

Vývojáři pochází ze Skotska a tato hra má být jejich prvotinou, ačkoliv dříve tým spolupracoval na UI designu hry Alien Isolation. Hra by měla být textovou kompilací čtyř příběhů. Pilotní epizoda se bude jmenovat The House Abandon. Z obrázků můžeme vycítit jasnou inspirací seriálem Stranger Things. Koneckonců, člověk, který vytvořil poster ke hře, Kyle Lambert, je ten samý člověk, co vytvořil plakát k seriálu Stranger Things, který vyprodukoval Netflix loňský rok a zaznamenal značný úspěch. Příběhy by měly být přehrávany skrz
staré dobré VHS.

Nevím, jak vy, ale já si tohle retro dám velice rád líbit. Hra bude dostupná pouze na PC a vyjde 27.2.2017. Osobně si ale myslím, že je to přesně ten typ hry, který by dříve, či později mohl dorazit na mobilní zařízení. Určitě to není hra určená pro masový trh, ale myslím si, že si hra svou cílovku najde, alespoň mě si už získala. Níže přikládám HW nároky.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=svC0H_eakUA&width=800&height=435[/embedyt]

HW:

  • Operační systém: Windows 7 or later
  • Procesor: Intel Core™ Duo or faster
  • Paměť: 2 GB RAM
  • DirectX: Verze 9.0
  • Pevný disk: 400 MB volného místa
  • Dodatečné poznámky: Lights Off, Headphones On

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno