Tak schválně, když se řekne sandbox, kde máte za úkol přežít, co se vám vybaví? Že DayZ? No jasně, já to věděl. Onen infamous projekt Deana Halla, který má dodnes problémy. Doufejme jenom, že tomuto projektu se problémy takového rázu vyhnou.

Jak už jsem uváděl, jedná se o third person akční hru v otevřeném světě, kde se budete snažit přežít. Hru vyvíjí Ukrajinské studio Farom Studio a jejich titul by měl dorazit na současné herní konzole, tedy Xbox One a PlayStation 4. Vyjít by měla taky PC verze. STALKER z toho jde cítit na dálku.

Uvedl bych takovou zajímavost. Vývojáři z Farom Studio roku 2013 vydali na iOS hru Bad Day, což byla koncepčně stejná hra jako Lost Region. Akorát došlo k problému. Z development týmu tehdy odešel člen a tím pádem se změnil název hry, ale obsah zůstal stejný.

Vývojáři slibují hráčům plynulý pohyb terénem a to vše s nádhernou grafikou a hlavně stabilním frameratem. Je docela nezvyklé, že vývojáři uvádí věci s frameratem takhle napřímo. Budeme věřit, že vše vyjde.

Nyní bych ještě uvedl další věci, které vývojáři slibují:

Budete moci vstoupit do každé budovy a prozkoumat každý kout světa, který má rozlohu 64 km².

Budete si muset vytvářet nástroje pro přežití a obstarávat jídlo.

Možnost vytvořit si klan a společně s ním brouzdat světem.

Hledání střechy nad hlavou. Jak to uděláte je čistě na vás. Přepadnete osadu a zmocníte se jí? Rozhodněte se rychle, bez domova dlouho nepřežijete.

Vyberte si svou cestu. Buďto buďte banditou, mechanik, voják, či čistě průzkumník. Osud si volíte sami.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno