Oblíbená městská akce dorazila na konzole už v roce 2013. Okamžitě se stala hitem a rychlostí světla mizela z regálů herních obchodů. Příběh se opakoval s nástupem verze pro počítače. Že má hra stále co nabídnout svědčí fakt, že je i po více jak třech letech jednou z nejprodávanějších.

Abychom byli přesní, jedná se o údaje z Velké Británie. Hře se však daří celosvětově. Rockstar se tak může chlubit, že zná recept na ultimátní hru. Nutno dodat, že studio o ní stále pečuje, především tedy o multiplayerovou část. Každou chvíli vychází nový přídavek, který rozšiřuje a prohlubuje zážitek z řádění v rozlehlém světě. Ano, hráči by možná raději viděli pořádné příběhové DLC. Kdo ví, třeba vývojáři opravdu něco takového připravují.

Předpokládáme, že úspěch GTA V vytvořil šablonu, podle níž budou narýsovány základní linie westernového dobrodružství Red Dead Redemption 2. Proč by měli zkoušet jinou cestu, když už mají jednu vyšlapanou? Na divoký západ se těšíme a už teď se poohlížíme po konzolích PS4. Čekání na PC verzi je totiž velmi nepříjemná věc, to už nechceme nikdy zažít!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno