Zaujala vás konzole Switch od Nintenda a zdá se vám koncept, který představuje zajímavý? Máte jedinečnou možnost si Switch vyzkoušet.

Akce, kde si budete moci konzoli vyzkoušet, bude probíhat 25. února v kongresovém centru Praha a konkrétně v sále Panorama. Tam proběhne onen event. Tato akce bude probíhat od 9 hodin ráno a potrvá do pěti hodin večerních. K dispozici by mělo být třicet konzolí. Co se týče her, které byste si tam měli zahrát, tak se můžete těšit na hříčky typu: 1-2-Switch, ARMS. Dále se můžete těšit na Ubisoftí Just Dance 2017, Mario Kart Deluxe, pokračování slavné a hlavně zábavné střílečky Splatoon 2 a hlavně by se měl objevit jednoznačný tahák celé konzole, a to The Legend of Zelda: The Breath of the Wild.

Zároveň vás ale musíme upozornit na to, co zaznělo od místního distributora Nintenda. Do místnosti se vejde jenom omezený počet lidí, a proto vás prosíme o to, abyste se zaregistrovali do události na Facebooku. Samozřejmě, že mohou vznikat fronty.

Pokud se někdo z redakce na akci dostane, tak určitě sepíšeme naše dojmy. Níže ještě přikládám link na Facebookovou událost.

https://www.facebook.com/events/221970031543420/

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno