Nejeden hráč bude ohrnovat nos, ale Pokémon GO se skrátka a jednoduše zapsal do herní historie i do našich srdcí. Tento dobrodružný výlet Nintenda na neprobádaná území androidu a iosu způsobil svého času obrovský boom, který ani později vydaný Mario Run nepřekonal.

S augmentovanou realitou se většina uživatelů mobilních telefonů seznámila právě až s vydáním mobilních Pokémonů. Miliony hráčů běhalo celé léto a podzim roku 2016 po městech a lovilo virtuální potvůrky. Herní základna se za tu dobu zúžila, ale stále patří hra k jedné z nejhranějších na obou platformách. I to motivuje vývojáře k přidávání nového obsahu a poslední update vytrvalé hráče jisto jistě potěší.

Do hry přibude více jak osmdesát pokémonů z Gold/Silver edice, kteří byli k odchycení v regionu Johto. Takže možná sbírka pokémonů se výrazně rozrůstá prakticky více jak o třetinu a je zase o důvod víc, trochu víc při procházce koukat do displaye.
Noví pokémoni nejsou to jediné, co aktuální update přináší. Krom tradiční opravy bugů se dočkáme vylepšeného nočního režimu, větších rozdílů v jednotlivých pohlavích pokémonů, vylepšených “berries” a také upraveného přídělu “candy” za chycení již vyvinutého pokémona.

Hrajete ještě pokémony? Dejte nám vědět o komentářů. Přečtěte si taky, jak to vypadalo v létě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno