Slušelo by se odpálit šampaňské nebo alespoň rychlé špunty, protože jsme se dopracovali k jubilejnímu desátému podcastu. Kdekdo by si mohl říct, že to není velké číslo a proč kolem toho děláme tolik povyku. Pro nás desítka hodně znamená, přeci jenom není jednoduché skloubit rodinný a pracovní život s nahrávání a když se tedy konečně sejdeme, je to pokaždé takový malý svátek. Kolektivně jsme se rozhodli, že přidáme ještě dvě nuly, takže to vypadá, že nás budete mít na krku ještě dlouho.

U mikrofonů se spolu se mnou sešli David Absolon, Lukáš Horský a Marek Beer. To však není všechno – několikrát přispěchal se svým názorem také malý Aleš Beer, který pozorně hlídal svého tatíka, jestli náhodou nevypráví nějaké nesmysly. Jsme rádi, že Marek už nyní učí synka, jak se podcastuje. Další generace redakce Game Island je na cestě!

A o čem že to bylo? Zavzpomínali jsme, jak jsme se vlastně dostali ke hrám, kde, co a na čem jsme hráli. Na paškál jsme si pak vzali For Honor a Wildlands, které jsme všichni vyzkoušeli. Přejeme příjemný poslech!

Poznámka: Odkaz bohužel již není platný. Podcast lze najít na YouTube.

3 KOMENTÁŘE

  1. Pěkný podcast! 🙂 Sice jste nám “přebrali” redaktora, ale “hry jsou hry” a celkově to žvanění se dalo poslouchat, alespoň v prvních pěti minutých. 🙂 V Prasklé mouše žvaníme ještě hůř! 🙂

  2. Děkujeme. Povídání o hrách na prasklé mouše jsem poslouchal před nedávnem, bylo z něj znát nadšení a zápal pro hry, zkrátka fajn poslech. Někdy bychom mohli natočit něco společně! 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno