Nedostali jste se do uzavřeného testovaní hry Tom Clancy’s: Ghost Recon Wildlands? Nemusíte smutnit. Ubisoft už dříve potvrdil, že bude k dispozici i otevřená beta, jejíž datum už dokonce známe. Otevřená beta poběží od 23.2 do 27.2. Od dnešního dne už můžete stahovat dopředu, abyste měli vše připravené a ve čtvrtek mohli rovnou naskočit do Bolívie, kde rozhodně není bezpečno.

Velikost otevřené bety se pohybuje kolem 20 GB a závisí samozřejmě na vámi zvolené platformě. Pokud jste náhodou nesmazali uzavřenou betu ze svého počítače, tak pro vás mám dobrou zprávu, která vám jistě ušetří čas. Nemusíte totiž nic dalšího stahovat, beta se sama zaktualizuje. Navíc, pokud se této bety zúčastníte a hru samotnou si koupíte před posledním březnem, tak dostanete exkluzivní misi zdarma. Ona exkluzivní mise se jmenuje Unidad Conspiracy a o co v ní půjde? V této misi se budete snažit rozvířit válku mezi společností Unidad, což je místní zkorumpovaná vojenská organizace a mezi kartelem Santa Blanca.

Poslední věc, kterou pro vás mám, je ta, že v otevřené betě bude k dispozici i jeden region navíc, zatímco v uzavřené betě byl pouze jeden. Regionů bude ve finální hře celkem 21. Region, který si budete moci nyní vyzkoušet, se jmenuje Itauca a jediné, co jsme se dozvěděli je to, že tato lokace bude mít perfektní příležitost na sniperování a hlavně se díky ní perfektně seznámíte s herními prvky, jako takovými. Nezbývá, než se těšit 7. března, kdy hra vychází na PC, PS4 a Xbox One. Pokud vás zajímá, co si o hře myslí naše redakce, tak níže přidám na link na naše nedávné dojmy, určitě si je prostudujte, docela jsme se vyřádili.

https://www.gameisland.cz/2017/02/10/ghost-recon-wildlands-redakcni-dojmy-z-bety/

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=y4USlUZBi8c&width=800&height=435[/embedyt]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno