Hrajete ještě pořád Overwatch? Pokud ano, tak pro vás mám potěšující zprávu. Tento týden možná došlo k odhalení nové postavy, která by měla být ve hře dostupná. Pojďme si ji maličko představit. Moc informací zatím nevíme, ale něco se vyčíst přece jen dá.

Její jméno je Efi Oladele, mělo by jí být okolo 11 let. Měla by to být vynálezkyně z města Numbani, které se nachází v Africe a ve hře je dostupné jako herní mapa. Efi je velice inteligentní, protože zatím za svůj život získala významná ocenění a to konkrétně v oblasti robotiky a vývoje umělé inteligence a dokonce získala grant od společnosti Adawe.

S naší postavou byl taky udělán rozhovor, ve kterém samozřejmě uvádí, že výhru v grantu absolutně nečekala a údajně si myslela, že na ní někdo hraje boudu. Třeba jako její kamarádi. Dále například popisuje svoje začátky s robotikou. Říká, že vše začalo od útlého věku, kdy jí rodiče pořídili první kit, se kterým začala vytvářet první drony a začala s nimi dělat psí kusy. Uvedla také další vtipnou věc. Je tak inteligentní, že vytvořila různé domácí pomocníky, aby za ni dělali různé domácí práci, ale to se samozřejmě nelíbilo jejím rodičům, kteří říkají, že je to podvádění. Efi dále říká, že chce vytvářet věci, které nám budou ulehčovat život a jeden den by dokonce chtěla vytvořit něco, co zamezí veškeré války a díky té věci budeme navždy v bezpečí. Krásná to představa, dodává. Na konci rozhovoru se s ní redaktor snaží dostat to, co si z grantu koupí, ale hrdinka to samozřejmě neprozradí. Akorát řekne, že odjíždí s rodiči na dovolenou a vůbec poprvé v životě poletí.

Komunita se původně domnívala, že další postavou, která do hry přibude, bude Doomfist, což je postava z plákátů, které najdete na herní mapě Hollywood. Designér hry Jeff Kaplan to nyní ale vyvrátil a potom, co Blizzard uveřejnil na svůj blog rozhovor s Efi, tak se komunita logicky začala domnívat, že právě ona bude onou novou hrdinkou. Mimochodem, kdyby se Efi do hry dostala, tak už by to byla 24 postava, kterou ve hře můžete ovládat. To už je opravdu mnoho a můžu vám říct, že já měl vždy problém se rozhodnout, se kterou postavou kolo odehraju.

Hrajete ještě Overwatch? Případně za jakou postavu? Určitě se s námi podělte v komentářích.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno