Pamatujete si na taktické akční hry Hidden and Dangerous od studia Illusion Softworks? Pokud ano a potažmo se vám líbily, tak byste měli zbystřit. Tato série se nyní objevila na serveru GOG.com, kde si můžete koupit jak první díl série, tak i ten druhý. První díl, který vyšel v roce 1998, tam naleznete pod názvem Hidden & Dangerous Action pack a vyjde vás na pouhých 5 euro. Druhý díl tam má taky pozměněné jméno. Konkrétně ho najdete pod názvem Hidden & Dangerous 2: Courage under fire a vyjde vás na 9 euro. Vše je samozřejmě bez DRM.

Pokud si chcete koupit balíček, ve kterém jsou obě hry, tak vám samozřejmě nikdo bránit nebude, jen to bude trochu dražší a to konkrétně 14 euro. Obě hry byly optimalizované tak, abyste je mohli spustit na současných operačních systémech. Konkrétně od XP až po současné Windows 10.

První díl sbíral ve své době poměrně pozitivní hodnocení, ale občas se objevily výtky a to konkrétně na to, že hra je plná bugů a je prý hodně těžká. Druhému dílu hodnotitelé vytýkali stejné chyby a často se zmiňuje pochybná A.I. I přes to všechno, jde prý o výbornou hru, které tyto chyby mile rádi odpustíte. Hráli jste tyto hry? Jestli ano, tak nám určitě dejte vědět v komentářích.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno