Znáte vývojáře Lazy Bear Games? Že ne? A co třeba takhle hru Punch Club, která vyšla před rokem a mohli jste si v ní vytrénovat svého vlastního Rockyho? Pokud jste tuto hru, která byla vesměs pozitivně hodnocená, hráli, tak byste měli zbystřit. Vývojáři právě oznámili nový titul a vlastně taky půjde o simulaci. Budete totiž ovládat postavu, která má na starost vlastní hřbitov. Je docela vtipné, jak vývojáři svůj nový titul označují. Má jít udájně o co nejmíň přesný simulátor středověkého hřbitova roku 2017. Jak je vidět, tak jim humor neschází. Pojďme se ale podívat na hru blíže.

Hra bude opravdu praštěná, půjde v ní například vytvořit jakýsi hřbitovní festival, na kterém budou upalovány čarodějnice a dokonce budete moci strašit zdejší vesničany, jenom kvůli tomu, aby se nezúčastnili mše v nedalekém kostele. Další vtipná informace je ta, že vývojáři hru označují jako čistě kapitalistickou, ve které budete muset dělat vše proto, aby business vzkvétal. O tom také kapitalismus je, ne? Zajímavé a musím říct, že i trochu nechutné, jsou informace, které jsou v popisku hry na Steamu. Pojďme do toho.

Opravdu chcete kupovat drahé maso na párky, které budou prodávany na festivalu, když kolem sebe máte tolik zdrojů, jak maso získat?

Sbírejte důležité suroviny, abyste ze svého prázdného hřbitova udělali vzkvétající business. Prozkoumejte okolní oblasti a zjistěte, co země nabízí.

Nadělejte si obchodní partnery. Mrtví lidé se svojí krví nic nezmůžou. Proč ji nějak nezužitkovat? To samé platí ohledně lidských častí. Musíme přeci recyklovat, je to efektivní, ne?

Prozkoumávejte dungeony. Tohle přece musí být v každé středověké hře. Podnikněte cestu do neznáma a hledejte ingredience, které můžou a nemusí otrávit obyvatele naší milované vesničky.

Víc zatím o hře nevíme, jen to, že vyjde někdy během léta letošního roku. Níže přikládám oznamovací trailer. Tohle bude jízda.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=GmZS6XFBJfQ&width=800&height=435[/embedyt]

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno