Dnes se objevila zpráva, která nám naznačila, že se možná chystá pokračování hry Shadow of Mordor, která vyšla koncem roku 2014. S informací přispěchal americký obchodní řetězec Target. Ve hře, která by se podle všeho měla jmenovat Middle-Earth: Shadow of War, se opět vtělíte do hrdiny prvního dílu Taliona a spolu s jeho přítelem Celebrimborem bychom měli zažívat další velkolepé dobrodružství v zemi Mordor. Podle popisku hry, který řetězec uveřejnil, se vydáme za nepřátelské linie, vybudujeme si vlastní armádu, budeme pokořovat nepřátelská opevnění a hlavně budeme dominovat v celém Mordoru. Pokud se týká systému Nemesis, tak nemusíte mít strach, tento unikátní systém se vrátí a vytvoří neskutečné příběhy a to buď mezi nepřáteli či přáteli.

Dokonce bychom se měli utkat i s velkým Sauronem a jeho okem, což bude určitě lepší, než pořád bojovat se silnějšími orky. Vedou se dokonce zvěsti ohledně DLC přídávků. Bude dostupná gold edice hry, kde už přídavky budou od základu a dočkat bychom se měli dvou příběhových rozšíření, přičemž každé z nich nabídne novou kampaň a hlavně nového hrdinu. Vyjít by měly i rozšíření, která přidají nové příběhy v Nemesis systému. Na konzolích by základní edice hry  měla stát klasických 60 euro, přičemž gold edice bude pochopitelně dražší a vyjde vás konkrétně na 100 euro. PC hráče zatím musíme zklamat, protože ve zprávě se o PC verzi nevyskytuje ani jediná zmínka. Ale vzhledem k tomu, že první díl vyšel na všechny platformy, tak není třeba zoufat.

A teď to nejzajímavější a to konkrétně datum vydání hry. Podle řetězce by se hra měla objevit v obchodech 22. srpna 2017. Hra má být opět vyvíjená týmem Monolith, který dělal i první díl a vydají ji Warner Bros. Unikl i udájný obrázek krabičky hry, který vložím pod článek. Tak co, fanoušci Pána Prstenu? Těšíte se?

2 KOMENTÁŘE

  1. Ahoj, já to bohužel nehrál a ani nejsem znalec Tolkiena, takže tak 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno