Dnes se objevily poněkud zajímavé informace na konto nového Quakea, o kterém jsme tento týden už psali. Konkrétně jsme psali o jeho betě, která se chystá. Pokud jsou nejnovější informace pozitivní, nebo ne, necháme na vás. Herní server Polygon totiž udělal rozhovor s Timem Willitsem, což je creative director v Id Software a v rozhovoru zaznělo, že nový Quake bude free to play.

Ve hře  bude samozřejmě spousta postav a mezi nimi bude například postava Ranger, kterou všichni známe z dílu Quake 3: Arena a konkrétně ta bude všem k dispozici zdarma. K němu dostanete herní měnu, která se jmenuje  favor a díky které budete mít přístup k ostatním postavám. Willits prohlásil, že za pomocí této měny si je jaksi pronajímáte. Máte měnu, díky které k nim získáte přístup. To vše ale jen na omezený čas, jehož délku zatím neznáme.

Herní měna favor může být použita také na takzvané backpacks, které zpřístupní rune challenges. Pokud tyto challenge splníte, tak získáte takzvané reliquaries, což jsou balíčky, ve kterých jsou postavy a skiny. Nikdy nevíte, co vám padne. Zkrátka si vzpomeňte na lootboxy z Overwatche, je to to samé. Pokud jste ale nedočkaví, tak můžete zaplatit hned a koupit si takzvaný spring pack, ve kterém budou všechny hratelné postavy.

No, je to skutečně zamotané a nás upřímně udivuje, že se Id a Bethesda rozhodli jít touto cestou. Jsme zvědaví, jak to celé dopadne. Nadcházející beta se uskuteční v následujících týdnech.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno