Kdo by neznal legendární strategii Starcraft od Blizzardu? Snad každý v ní něco odehrál. Poprvé vyšla v roce 1998 a to konkrétně na Windows a o rok poté se dočkali i uživatelé Macu. Hra si dodnes nese obrovskou popularitu a třeba její druhý díl tvoří nedílnou součást dnešních esportů. Pojďme ale zpět k prvnímu dílu. Na jeho konto se objevily zvěsti, že se snad chystá jakýsi HD remaster. Tyto zvěsti se objevily minulý rok a spekulovalo se, že tento remaster vyjde konkrétně v září. Jak už ale víme, tak k vydání nakonec nedošlo. Ovšem Blizzard nic nepotvrdil, ale ani nevyvrátil, takže fanoušci mohli stále doufat. Další informace jim zajisté udělají radost.

Tyto slavné zvěsti se dočkaly jakéhosi zmrtvýchvstání. Konkrétně se znovu objevily na Korejské stránce o esportu, která nese název Sports Soul. Tamní uživatelé přišli s informací, že se na remasteru stále dělá a jeho vydání by nemělo trvat dlouho. Konkrétně by se tak mělo stát v květnu nebo v červnu. Dále uvádějí, že své by měl brzy říct i samotný velký Blizzard. Příští týden by tento herní velikán měl vše potvrdit. Podle všeho by hra měla zůstat nezměněna, alespoň co se gameplaye týče. Přibudou HD textury a podpora Battle netu. Dále se proslýchá, že loni na Blizzconu byl tento remaster k vidění. Vidět ho ovšem mohli jen určití jedinci. Znáte to, streameři a podobné hvězdičky.

Informace za každou cenu neberte vážně, nic oficiálního se zatím nepotvrdilo. I když jeden nikdy neví. Co třeba příští týden? No, uvidíme. Co vy, jak vzpomínáte na první Starcraft? Případně na jiné strategie od Blizzardu? A uvítali byste tento remaster nebo vám stále stačí originál? Dejte nám vědět v komentářích.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno