Red Dead Redemption, hra, která vyšla před sedmi lety, ale stále se jedná o jednu z nejlepších westernových her vůbec. Hru samozřejmě dělal Rockstar Games, ten božský vývojář, který nás ještě nikdy nezklamal, troufnu si říct. Rockstar umí dělat  vynikající open worldy, kde je plno aktivit, které jsou zábavné a hlavně se jimi rychle nepřejíte, Na to je expert jiný vývojář, že Ubisofte? Ale zpátky k Rockstaru. V RDR se dalo dělat spousta věcí. Pokud vám nestačilo pouhé projíždění krajinou na svém oři, tak jste mohli lovit zvířátka a stahovat jejich kůži, ale to samé jste mohli dělat i s lidmi, teda až na to stahování. Zkrátka jste si zahráli na šerifa, který vzal spravedlnost do vlastních rukou a padouchy buď chladnokrevně popravil, anebo je dovedl zpátky na stanici, na které dostal padouchy za katr. Dále jste mohli hrát poker, závodit s koněm a zkrátka toho bylo hodně. Jedná se o vynikající hru, která má nezapomenutelnou atmosféru a skvělý příběh.

Nyní se usilovně pracuje na druhém díle, ze kterého jsme měli možnost vidět krátký teaser, ale už ten nás nakopnul k tomu, že jsme začali opět sjíždět Tenkrát na západě a chladit si své revolvery. Také se spekuluje, že druhý díl bude klást velký důraz na online hraní. Což je pochopitelné, protože peníze, které Rockstar utržil z GTA Online, se nedají pomalu vyčíslit. Jestli druhý díl vyjde letos, nebo až někdy jindy, je zatím záhadou. Ale objevila se další zajímavá informace.

Chystá se totiž modifikace, která přinese mapu RDR do pátého dílu série GTA. Nápad je to podlé mého dosti šílený, protože si zkrátka nedovedu představit, co by se s možnostmi, které páté GTA nabízí, dalo dělat ve světě RDR. Zabíjet vesničany za Trevora, možná tak. Beta této mapy by měla vyjít někdy během letošního léta. Pokud se chcete zapojit a tvůrcům pomoci, tak je zde možnost. Můžete jim pomáhat s programováním. Pod článek umístím odkaz, na kterém najdete původní zprávu. Tak co, zapojíte se?

http://gtaforums.com/topic/883655-wipv-red-dead-redemption-v/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno