Vývojáři z Arkane Studios právě uvolnili zkušební verzi své loňské hry Dishonored 2. Demoverze je dostupná na PC, Xboxu One a Playstationu 4. K dispozici jsou tři mise, které vám ovšem zaberou značnou porci času a když přihlédneme k možnostem, kterými můžete mise procházet, tak se tahle nabídka opravdu vyplatí.

Hra vyšla loni na podzim a vesměs zbírala pozitivní hodnocení. Výtky se týkaly pouze optimalizace, která dělala problémy na stolních počítačích. Jinak hra pokračovala ve vynikající hratelnosti prvního dílu, který vyšel na konci roku 2012 a byl z ní okamžitý hit. Hra si například brala to nejlepší ze série Thief a to lidé doceňovali nejvíce. Zkrátka perfektní titul, který by si měl každý fanoušek stealth her zahrát.

Ovšem v případě druhého dílu, si vývojáři připravili jeden trumf. Oproti prvnímu dílu, kde jste mohli hrát pouze za jednu postavu, ve druhém můžete zkusit hned dvě. Jednak můžete pokračovat za royal protectora Corva Attana, anebo se můžete ujmout mladé císařovny Emily Kaldwin, kterou jste ochraňovali v prvním díle. Emily má samozřejmě jiné schopnosti než Corvo a jsou skutečně zajímavé, některé až brutální.

A teď to nejdůležitější. Postup, kterého dosáhnete v demoverzi, se přenese do plné verze hry, když se rozhodnete, že do ní zainvestujete. Zkrátka se vám stáhne celá hra a po dohrání stačí pouze zaplatit a můžete hrát dále. Na konzoli PlayStation 4 je hra ve slevě a můžete ji pořídit za 1000 korun. Krabicová verze je ale levnější. Pořídit se dá za 700 korun. Tak co, zkusíte?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno