Určitě tu situaci znáte. Po výplatě Vám na účtu přistanou peníze a potom, co zaplatíte základní věci, Vám tam možná par stovek zůstane. Konkrétně my hráči, tak vyhlížíme slevy a doufáme, že v nich nalezneme nějaký ten titul, který jsme si chtěli v minulosti koupit, ale řekli jsme si, že nám za plnou cenu nestojí a že počkáme na slevičku. Slevy na hry jsou už dnes téměř kdekoliv, ať už počítáme slevy na Steamu, kde je možno sehnat herní tituly doslova za pár kaček, nebo třeba PlayStation Store, na kterém je každý měsíc pár akcí, ve kterých Vaše peněženka může velmi zaplakat. Od začátku dubna byly na PS Store přidány takzvané Velikonoční slevy, které za pár dní končí, a tak jsem se rozhodl, že Vám doporučím alespoň pár kousků, které by stály za to. Takže, uchopte Dualshocky a držte si klobouky. Jízda právě začíná.

Pokud holdujete střílečkám, tak si zde můžete přijít na své. Za tisíc korun zde naleznete Battlefield 1, ve kterém se budete prohánět po bojištích první světové války a budete zažívat příběhy vojáků, kteří tam tehdy nasazovali své životy. Můžete si zahrát jak singleplayerovou část, tak i i tu multiplayerovou. V případě, že si hru chcete zakoupit jenom kvůli té singleplayerové části, tak Vás velmi rád odkážu na naši recenzi, kterou naleznete na webu. Takový malý tease: Kvůli příběhu se hra opravdu nevyplatí. Pokud jste ale příznivci hry pro více hráčů, tak mi nezbývá nic jiného, než Vám hru doporučit.

Můžete zkusit také loňskou hru od Blizzardu Overwatch, která je opravdu zábavná a i já, který střílečky moc nehraje, si přišel na své. S kamarády je to opravdu zábava. Velké množství postav a příjemná grafická stylizace. Narozdíl od Battlefieldu si troufnu říct, že Overwatch je daleko přístupnější. Hodně štěstí na bojišti!

Pokud se rádi u her trápíte, tak určitě zkuste Nioh. Hra, kterou většina recenzentů chválila a podle všeho se jedná o další vynikající exkluzivní titul pro modrou stanici. Tady si dovolím malý tip. Pokud jste cholerik, jako já, tak si kolem sebe naházejte polštáře, ať máte kam hodit ovladač. Vážně, vím, o čem mluvím.

Máte rádi Tolkiena? Tak rozhodně neopomeňte Shadow of Mordor. Je tam za pár stovek a navíc dostanete všechny DLC a to se opravdu vyplatí. Alespoň si zkrátíte čekání na pokračování, které vyjde během letošního léta. Tak co, milášci, vstoupíte do Mordoru?

Fanoušky Zaklínače Geralta taky bude honit mlsná. Za sedm stovek pořídíte GOTY edici třeho dílu, který je opravdu vynikající a podle všeho jsou DLC ještě lepší než původní hra. Osobně mám hru rozehranou potřetí a stále mě baví.

Rádi virtuálně sportujete? Super, ve slevách naleznete oba velké tituly od EA. Jak NHL, tak i FIFU. NHL pořídíte jen za pět set, což je podle mě férová cena. FIFA je o něco dražší. Pokud Vám ale můžu radit, tak raději sáhněte po PES 2017, což je o parník lepší fotbal. Mohu to snadno posoudit. Vlastním obě hry a FIFU jsem si kupoval od čtrnáctého dílu.

A co Star Wars fanoušci? Pamatujete si na season pass k původnímu Battlefrontu, který stál přestřelených čtrnáct stovek? Tak nezoufejte, teď je k dostání jen za pět stovek. Otázka je, kolik aktivních hráčů tato hra stále má. Na konci roku vyjde pokračování, které má obsahovat plnohodnotnou kampaň pro jednoho hráče.

A jako poslední hru Vám doporučím českou záležitost, která nese jméno DEX a hraje se parádně. Vyzkoušel jsem sice jenom demo, ale už to mě navnadilo.

No a takto bych mohl vypisovat do skonání světa. Nabídek je zkrátka spousta a proto si je sami prohlédněte. Slevy budou končit za tři dny. Doufám, že jsem Vám alespoň trochu poradil, co s vašimi úspory dělat. Za celou redakci přeji příjemné hraní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno