Dnes je sváteční den. Nový podcast jsme totiž točili v novém studiu. Nejlepší na tom je, že nás nestálo ani korunu. Mohli byste namítat, že jde pouze o studio virtuální, to však přináší jen samé výhody: netřeba cestovat přes půl republiky a za prostory neplatíme žádný nájem. Ideálka!

Nejdřív je ale třeba vysvětlit několik věcí. Herní pořad HIDEOUT, tak jak byl na začátku tohoto roku představen, vznikat nebude. Jeho tvorbu komplikovaly překážky v podobě licencování obsahu. Už bez toho byla výroba časově velmi náročná a tak jsme nakonec od této podoby upustili. Energii budeme soustředit na produkci podcastů, když zbude čas, možná přidáme k dobru ještě něco dalšího, ale to se nechte překvapit.

Podcast jsme doposud tvořili pouze jako audio. A stačilo nám to. Poslední dobou jsme však epizody sdíleli také na Youtube. Přemýšleli jsme o tom, jak naše žvanění obohatit. A co by se k povídání o hrách hodilo víc než záběry ze zmiňovaných her? Trailerů je plný internet a ty mohou skvěle posloužit jako ilustrace našeho rozhovoru. K tomu jsme se posadili na gauč ve virtuálním apartmánu v GTA V. Jak to celé dopadlo se můžete přesvědčit sami.

Dnešním dílem jsme také pokřtili doposud bezejmenný podcast. Každý dobrý podcast by měl mít své jedinečné jméno. Od nynějška můžete svým známým doporučovat podcast Hideout. Máme z výsledku docela radost. Nová podoba našeho povídání stojí někde na pomezí podcastu a herního pořadu. O herní pořad jsme tedy v podstatě nepřišli. Nové epizody se vždy budou objevovat nejdřív zde, na našich stránkách. Teprve v průběhu následujícího týdne budou zpřístupněny přímo na Youtube. Pokud nás chcete slyšet hned po vydání, sledujte naše webovky. Pevně doufáme, že se nový Hideout bude líbit.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno