Ti z vás, kteří už netrpělivě vyhlíží listopad, ve kterém výjde druhý díl očekávané akční hry Star Wars: Battlefront, se mohou již dnes zapojit do otevřené betaverze. Ta začíná dnes v 10:00 dopoledne a potrvá do 9. října 2017 do 18:00 hodin. Nejlepší na tom je fakt, že beta je dostupná pro všechny platformy v jeden termín.

Co se týká náplně samotné bety, půjde údajně o jeden z největších otevřených betatestů, které kdy v EA přichystali. Na třech mapách si budete moci vyzkoušet tři módy multiplayeru. Módy mají název Starfighter Assault, Galactic Assault a Strike. Dále zde najdeme i jeden offlinový mód, který bude podobný skirmishi a půjde hrát solo i ve splitscreenu s kamarádem.

zdroj: www.ea.com

Ve středu se brány bety otevřely pro předobjednatele hry a první reakce hovoří o velmi dobré hratelnosti. My ostatní dnes můžeme nahlédnout pod pokličku velmi ambiciózního titulu, který má být ve všech ohledech lepší než jeho předchůdce (který po řadě updatů také nebyl špatný). Takže si na své mašinky stáhněte betaverzi Battlefrontu 2 a zakuste bitvy v předaleké galaxii.

Novinka vychází 17. listopadu 2017 na PS4, XBOX One a PC. Veškeré dodatečné DLC by měli všichni hráči obdržet zdarma, což je dalším plusem. Těšíte se? No my rozhodně ano !

2 KOMENTÁŘE

  1. Paráda, hned jak přijdu z práce stahuji… May the Force be with you!

  2. Večer po tréninku už bude staženo. Jsem celkem zvědavý. A dojmy hodně ovlivní jestli koupím a nebo ne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno