Je to tak, dvacet podcastů je za námi. Vtipné na tom je, že jsme si toho během natáčení kulatého dílu ani nevšimli.

Natáčíme už něco málo přes rok. Za tu dobu prošel podcast hned několika změnami. Původní audio formát doplnily obrázky, aby bylo možné nahrávat také na Youtube. Obrázky pak vystřídal gauč s trosečníky. Vzhledem k časově nákladné produkci a technickým problémům ( = Davidovo ubohé internetové připojení), jsme trosečníky propustili. Los Santos však zůstalo. Jeho scenérie dodávají videu zajímavý podkres. Nesmím zapomenout ani na opožděný křest. Od třináctého dílu už všichni sledujeme Hideout!

Do videí jsme také začali cpát trailery a gameplay videa z probíraných her, aby si naši čtenáři/posluchači/diváci udělali lepší představu o zmiňovaných peckách. Nyní nově přes celou obrazovku.

To důležité, co dělá podcast podcastem, nejsou gameplay videa ani trailery, ani úchvatné scenérie z GTA V. Jsou to všichni trosečníci, kteří tvoří na webu Game Island. Ať už přispíváte přímo svým hlasem, nebo nepřímo skvělými články, na něž můžeme v podcastu navázat, všem vám moc děkuji za skvělou práci. Bez vás by to nešlo!

No a o čem že jsme to diskutovali v té naší dvacítce? Probrali jsme trailery k Red Dead Redemption 2 a Extinction, zhodnotili jsme betu druhého Battlefrontu a Call of Duty z druhé světové, David popovídal o holkách z Uncharted: The Lost Legacy a Marek o tom, jak mučí vězně v Prison Architect. Přejeme příjemnou zábavu.

Chtěli byste se stát součástí našeho Hideoutu? Tedy součástí nekonečného žvanění na jakékoliv herní téma? Napište nám na Facebooku nebo na redakční mail. Rádi mezi sebe vezmeme další nadšence do videoher.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno