Dnes tu máme docela špatnou zprávu. Vy, kteří jste se těšili na novou příběhovku ze světa Star Wars od EA a Visceral Games, musíte spolknout dosti hořkou slinu. Hra bude přepracována, změněna, datum v roce 2019 se tím samozřejmě posouvá na neurčito a vůbec, kdoví, zda hra vůbec vyjde. Proč? Čtěte dále.

Na nové hře ze světa Star Wars pracovalo studio Visceral Games. Ti za sebou mají několik velmi povedených her, mezi které samozřejmě patří série horových sci-fi Dead Space nebo z poslední doby Battlefield Hardline nebo Army of Two. Na příběhu pracovala Amy Hennig, známá především z prací na playstationové exkluzivitě Uncharted, takže do hry samotné byly vkládány velké naděje.

zdroj: www.polygon.com

Bohužel všechno prozatím nedopadlo dobře. Videoherní moloch EA zavřel studio Visceral Games a tím stopl vývoj i oné hry ze světa Hvězdných válek. Hra má být údajně přepracována z čistě příběhové hry, stylem připomínající právě Uncharted, do hry s otevřeným světem ala Zaklínač. Inu představa je to hezká, aktuálně však nevíme ani ono pověsté “Ň”. Co je však jasné, původní termín v roce 2019 hra jistě nestihne.

Hra tak kráčí ve stopách jejího zrušeného duchovního předchůdce Star Wars 1313. Osobně jsem na hru čekal, jelikož mám Star Wars velmi rád. Nicméně budeme věřit v lepší zítřky a fakt, že hru předělá někdo stejně zkušený, jako lidi ve Visceral Games. Jak bolestivá pak bude ztráta Amy Hennig, to uvidí až čas. Jistotou je, že vás budeme o nových skutečnostech ohledně této hry informovat. Zachovejte nám přízeň.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno