David Robillard, producent hry Star Wars: Battlefront 2 se rozhovořil pro server Press Start o tom, jak bude vypadat zážitek ze singleplayeru. Bude to prakticky poprvé, co si v novodobém restartu série budeme moci příběhový mód řádně zahrát. O multiplayeru už víme skoro vše a mnozí z vás si jistě osahali i nedávnou betu. Dnes tedy bude řeč převážně o singleplayeru.

Samotný příběhový mód by měl vydržet hráčům okolo sedmi hodin v závislosti na tom, kdo bude jak zručný a kdo si nastaví jakou obtížnost. Další věcí, na kterou se redaktoři z Press Startu ptali bylo to, zda v budoucnu rozšíří příběh nějaké DLC. Na to Robillard odpověděl v tom smyslu, že se uvidí, jak budou hráči reagovat na příběh samotný a zda je bude zajímat.

Jednu jistotu však máme. Battlefront 2 se sveze na vlně druhého dílu Titanfallu a opět půjde o model toho, že všechna budoucí multiplayerová DLC dostane každý vlastník kopie hry ZDARMA. Druhou jistotou je prozatím datum vydání, které nadejde 17. listopadu 2017 na PS4 a XBOX One. Lootboxy samozřejmě zmiňovat nebudeme, abychom si nekazili den 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno