Sucho po pěšině. Tak to doposud vypadalo ohledně informací o hře Metal Gear Survive. Survival odnože spektáklu, který nám přinesl v roce 2015 sám Hideo Kojima, už s jeho dílem nemá moc společného. Snad je kulisy a to ještě notně pozměněné. Nyní se však objevilo pár nových informací, které přináší alespoň trochu světla do neprůhledné kampaně Konami.

Survive se má odehrávat po událostech, které se staly ve hře Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Změna přichází s tím, že se celá základna i s částí vojáků transportuje červí dírou kamsi do jiné reality. Většina z nich zahyne a bude jen na čtyřech zbylých přeživších, aby se dokázali ubránit a samozřejmě přežít v nehostinné oblasti.

To vše za pomocí zbraní, které známe z klasického MGSV a také tu přibude pár opravdových vychytávek, které si hráči budou moci složit. Je tedy možné, že o crafting zde ochuzeni nebudeme. Bojovat se bude převážně proti různým druhům obzvláště divných rádobyzombiím, které mají místo hlavy jakýsi výrůstek v podobě krystalu.

Aktuálně vyšly na povrch i nové obrázky ze hry, kde je vidět i lov. Je však pouze domněnkou, co a jak půjde ve hře dělat kromě boje samotného. Screenshoty přikládáme do zdejší galerie a vy se můžete těšit/netěšit na 22. února 2018, což je datum vydání. Těšíte se ? Nebo půjde bez Kojimy o propadák ?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno