Kratose jsme mohli naposled vidět v remasterované podobě třetího dílu, který znova vyšel na PS4 před notnou dobou. Jeho nové dobrodružství proto spousta fanoušků vyhlíží velmi nedočkavě a slibuje si od něj mnohé.

Podle posledních zvěstí, by mělo pokračování s velmi jednoduchým názvem God of War, vyjít na počátku roku 2018. Přesné datum snad vývojáří oznámí již na Playstation Experience a byl bych docela rád, kdyby nám ukázali i něco nového. Z toho, co jsme zatím měli možnost vidět z videí, bude kladen důraz sice opět na akci, ovšem mnoho věcí je z gruntu překopáno.

Kratův syn bude prý velkou součástí celého příběhu a bude mu asistovat při jeho běžných činnostem, mezi které se počítá lámání kostí, sekání končetin a drcení kloubů. Příběhově se dostáváme o mnoho let dál, po konci třetího dílu, kde Kratos žije spíše poklidným životem společně s jeho synem kdesi na severu. Což je také další velká změna.

zdroj: www.jrc.cz

Proč ale píšu tuto novinku? Odpověď je velmi jednoduchá. Na youtube jsem objevil video, kde je zhruba 50 minut toho nejlepšího, co zatím o novém God od War víme. To vše sestříháno do velice příjemného videa, kde jsou i rozhovory s tvůrci a podobně. Video si můžete přehrát pod článkem a doufám, že všchny změny, které si tvůrci chystají, jsou na něm dosti patrné.

Nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemné pokoukání a zanechte nám své dojmy pod článkem v komentářích nebo na našem facebookovém profilu.

VIDEO:

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=0Y0bRUXtjgI&t=2574s&width=800&height=435[/embedyt]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno