Pro všechny hráče bojových her máme dobrou zprávu. Už nemusíte sedět doma a říkat si, jak jste dobrý ve hře Tekken 7. Nyní máte možnost svoje kvality naplno prokázat a všem svým soupeřům můžete naživo vytřít zraky.

Dne 10. února 2018 se totiž můžete zúčastnit 6. ročníku turnaje „O krále železné pěsti“, tentokrát nově ve hře Tekken 7, která se uskuteční v prostorách útulné Kavárny Mlýn ve Vacenovicích u Kyjova od 15:00 hodin.  A jelikož se partnerem akce stal i náš web gameisland.cz, máme za povinnost oznámit to všem našim pravidelným čtenářům.

Aby bylo reklamě učiněno za dost, je potřeba zmínit, že turnaj se bude odehrávat na konzolích Playstation 4 a turnaj bude rozlosován do skupin, ze kterých vzejdou postupující do vyřazovacího pavouka. Je potřeba říci, že na začátku turnaje si každý z účastníků vybere jednu postavu z bohaté nabídky a s ní absolvuje celý turnaj. Změna bojovníka tedy není dovolena.

Přihlašovat do turnaje se můžete zasláním mailu na emailovou adresu digmen@seznam.cz, poté obdržíte další instrukce. Do předmětu napište TEKKEN 7.

Bojovat se bude vždy na 5 vítězných kol a zapisovat se bude i skóre, které bude také rozhodujícím faktorem při postupu ze skupin. Všichni fanoušci bojovek jsou zváni a startovné do turnaje je 150,-Kč. Na vítěze čekají zajímavé ceny od sponzorů a pořadatelů turnaje.

Těšíme se na vás.

zdroj: bandainamcoent.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno