Také jste určitě zažily situace, kdy se něco nedaří a z malého problému se souhrou všech možných i nemožných okolností stane pořádný průšvih. Něco takového se stalo při natáčení posledního podcastu. Zničeho nic se zbláznil mikrofon, celý záznam tedy zním, jako bych na kluky řval jako nespokojený nadřízený. Do toho můj počítač vyhlásil kompletní stávku, takže nezbývalo než naordinovat tvrdý restart. Alespoň že se záznam uložil.

To vše se dělo také kvůli tomu, že zkoušíme nový způsob záznamu audio stop všech účastníků. Chceme si trochu ulehčit práci, aby se produkce podcastů trochu urychlila. Už teď víme, že další díl je daleko lepší. Musíte tedy pětadvacátou epizodu přetrpět a vydržet do příštího týdne, kdy si určitě zlepšíte náladu.

A o čem to tentokrát bylo?  Uslyšíte mé dojmy z NFS: Payback, AC: Origins, Marek rozebere Metal Gear Survive, David What Remains of Edith Finch a CoD: WW II. Společně pak probereme očekávání ohledně chystaného Hunt: Showdown a Kingdome Come Deliverance. Přejeme příjemný poslech, snad to vaše ušiska přežijí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno